EP2S30F484C5N BGA Electronic Components IC MCU Microcontroller Integrated Circuits EP2S30F484C5N
Shenzhen Kaigeng Technology Co., Ltd.
Contact Now
Model Number : EP2S30F484C5N
Place of Origin : Malaysia
Brand Name : KAIGENG
Packaging Details : tray,tube ,reel.paper box
Supply Ability : 1000 Piece/Pieces per Week
Type : LOGIC ICS
Description : In stock
Voltage - Breakdown : 30V
Frequency - Switching : 100MHZ
Power (Watts) : Standard
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type : Sert, Surface Mount
Voltage - Supply (Min) : 0.4V
Voltage - Supply (Max) : Standard
Voltage - Output : 33V
Current - Output / Channel : 4A
Frequency : 100HZ
Applications : Technology
FET Type : yes
Voltage - Supply : 0.4V
Function : overall
Voltage - Isolation : yes
Current - Output High, Low : 0.2A
Current - DC Forward (If) (Max) : 10A
Input Type : Standard
Output Type : Standard
Impedance : no
Impedance - Unbalanced/Balanced : Balance
Input Range : all
Frequency Bands (Low / High) : high
Specifications : Standard
Interface : 2
Standards : 1.2*1.5
Quality : Original
Lead Free Status : ROHS Compliant
Packing : Reels/ Tubes/Cut tapes/Trays/Bags
MOQ : 1pc
Classification : Integrated Circuits
Express : DHL.UPS.FEDEX.TNT.EMS
Electrical Supply : All Parts
Sample : Support
Port : SHENZHEN
Contact Now
Specification
item
value
D/C
NEW
Condition
Original
Model Number
EP2S30F484C5N
Package
BGA
Type
LOGIC ICS
Brand
ALT
Applications
Network Communications
Series
Integrated circuit
Description
In Stock
Warranty
1years
Lead Free Status
ROHS Compliant
Mounting Type
Surface Mount
Express
DHL.UPS.FEDEX.TNT.EMS
Packing
Reel/Tube/Tray/Box
Sample
Support
Datasheet
Please contact us
Electrical Supply
All Parts
Place of Origin
Malaysia
Unit Price
Contact us for latest price
FAQ
Q1. How can we get samples from you ?
Q2. Do you test or check all your goods before delivery?
A2: Yes, we have 100% test and check all goods before delivery.